O NAS

W Polsce wyłącznym dystrybutorem modułów SinoSola jest Afore Polska sp. z o.o.

Nasz magazyn mieści się w Gorlicach, zaś obsługa magazynowa i zaplecze organizacyjne gwarantuje Państwu dostawę towaru najpóźniej do dwóch dni roboczych. Firma AFORE POLSKA Sp. z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem i dystrybutorem modułów Sinosola w Polsce.

Dlaczego Sinosola? Udzielamy Państwu szeregu udogodnień, dwunastoletniej gwarancji producenckiej, pełnego wsparcia technicznego podczas ewentualnych problemów. W przypadku wad produktu gwarantujemy wymianę modułów 1:1 Jesteśmy w stałym kontakcie z producentem, uczestniczymy w szkoleniach – wszystko po to, aby zapewnić Państwu komfort i zaplecze, któremu zawsze możecie zaufać.

SinoSola jest producentem modułów fotowoltaicznych założoną w 2006 roku, z siedzibą w mieścue Yuhuan w prowincji Zhejiang w Chinach. Przedsiębiorstwo skupia swe wysiłki w dziedzinie badań, rozwoju i sprzedaży, produkując w szczególności moduły monokrystaliczne o szerokim zakresie mocy. SinoSola posiada wszelkie wymagane certyfikaty tj. ISO, chiński certyfikat CQC, europejski TUV / IEC / CE, południowokoreański KS, brazylijski INMETRO, australijski CEC, brytyjski MCS oraz inne międzynarodowe certyfikaty zgodne z obowiązującymi normami. Nasze produkty eskportowane są do Niemiec, Szwajcarii, Hiszpanii, Blegii oraz innych krajów europejskich, a także do Japonii, Korei Południowej oraz Australii.

Sinosola oferuje 25-letnią gwarancję jakości. Ponadto nasze produkty objęte są ubezpieczeniem CHUBB & PICC. Dywizą naszej firmy jest jakość i wysoka efektywność, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zadowolić naszych klientów, oferując obsługę na najwyższym poziomie